Давайте знайомитися

Привіт! Раді вітати всіх відвідувачів нашого сайту, нинішніх і майбутніх клієнтів! Наша команда - люди з великим досвідом роботи за плечима. Фотограф, організатор, візажист, перукар, дизайнер, ми разом, із задоволенням допоможемо вам створити індивідуальний і неповторний стиль! Створювані образи надають впевненості в собі, і на фото виглядають просто чарівно! Кожна зйомка - внесок частинки нашої душі. Девіз команди - індивідуальний підхід до кожної моделі! Звертайтеся заздалегідь, ми домовимося про зустріч і обговоримо всі моменти фотосесії. До своєї справи ми ставимося з любов'ю і тому найцінніша нагорода - посмішка і подяка наших замовників.

Олена, візажист

Знайомство з Оленою можна назвати спонтанним і несподіваним. Я була в пошуку візажиста і запросила її на зйомку. Її досвід роботи, а це цілих 6 років, говорить про її любов і чуйному ставленню до своєї справи. Спокійна, розважлива. Make-up - це її стихія. Вона професіонал, який розмовляє на «ти» з будь-якою зовнішністю моделей. З нею приємно працювати. До того ж, у Олени дуже мила усмішка;)

Наталі, фотограф

Говорити про себе не особливо люблю, тому розповім про свою команду. Моя команда - це мій щасливий квиток! Я пишаюся знайомством з моїми дівчатками. Я знаю їх протягом багатьох років, знаю на що вони здатні тримаючи в руках кисть або шпильки. Ми рухаємося разом тільки вперед на зустріч новим перемогам! ;)

Анюта, перукар

Познайомилися з Анютою на одному з фотопроектів. В той день вона запам'яталася мені перукарем, який зробив просто неймовірні зачіски для моделей. Ми продовжували співпрацювати, а коли я збирала команду, звичайно запросила її. За плечима великий досвід роботи, величезна кількість фотопроектів, серед яких і міжнародні.

Наше портфоліо

Хто такий професійний фотограф?

Фотографи - хто вони? Це люди, які здатні за допомогою фотоапарата створювати красиві, оригінальні фотографії? ;) Може бути ... тільки щоб стати справжнім професійним фотографом, необхідно багато і старанно практикуватися.

Фотограф - людина, яка в процесі зйомки бачить трохи більше, ніж звичайна людина.

Займатися фотографією - може бути твоє хобі, а може бути і основним видом заробітку. Але всіх цих людей об'єднує одне - вони справжні, віддані шанувальники фотографії.

Поговоримо трохи про процес створення ТОЇ САМОЇ ФОТОГРАФІЇ.

Наприклад, щоб провести гідно модельну фотосесію, одного фотографа буде недостатньо. Потрібен колектив, який буде продумувати образ моделі від початку і до кінця. Тому ще одним важливим моментом в зйомках є її організація.

Фотограф, дизайнер, візажист, перукар - всі ці люди творять красу в період зйомки. У кожного своя певна задача і об'єднавшись разом, ми несемо одну ідею - ідею досконалої фотографії.

Наша команда прагне створити комфортні умови для клієнта, щоб він не відчував себе скуто і нічого не соромився. Розкрити, розкути, показати кращі сторони.

На сайті є можливість переглянути відео відгуки про нашу спільну роботу.

Замовити фотосесію в Харкові, задати питання можна написавши нам або зателефонувавши за телефонами. До кожного клієнта у нас підхід індивідуальний і з родзинкою!

Отримати консультацію